Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Zlín přehrál Odolenu Vodu a vystřídal ji na páté příčce

Praha - Volejbalisté Zlína otočili vývoj dohrávky 8. kola extraligy s Odolenou Vodou a nakonec se po výhře 3:1 na sety radovali z plného počtu bodů. Zároveň svého soupeře vystřídali na pátém místě tabulky.

Chvíli to vypadalo na jednoznačný zápas. Odolena Voda vyhrála poměrně snadno první set a ve druhém dlouho vedla. Jenomže Zlín otočil a druhou sadu získal v poměru 27:25.

Třetí set byl vůbec nejdelší z celého zápasu. Trval 33 minut. Oba týmy se dlouho přetahovaly o vedení a nakonec se znovu radovala Fatra, která zvítězila 30:28.

Domácí už zápas dotáhli k vítězství. Dva mečboly sice promarnili, ale pak Bartůněk podal do sítě a daroval Zlínu výhru ve třetím setu i v zápase. Fatra vyhrála 3:1 a vystřídala Odolenou Vodu na páté příčce tabulky.