Golf Time

Florbalisté Bohemians si poradili se Střešovicemi, zářil zejména Šimek

Praha – Souboj o čtvrté místo extraligy ovládli florbalisté FbŠ Bohemians. Obhájce titulu Tatran Střešovice na domácí palubovce porazili 7:4 a  přeskočili v tabulce svého soupeře. Hattrickem zařídil čtvrtou výhru Bohemians za sebou útočník Martin Šimek.

Florbalisté FBŠ Bohemians
zdroj: ČTK autor: Adámek Ladislav

Domácí si v hale na Děkance vypracovali díky trefám Martina Šimka a Čiháka dvoubrankový náskok a Tatran v celém zápase marně dotahoval. Vyrovnat na 2:2 nedokázal v 17. minutě z trestného střílení Ullmann. Z penalty se neprosadil ani v 56. minutě na druhé straně Kisugite, ale vzápětí pojistil náskok na 6:4 dovršeným hattrickem Šimek.

"Jsme spokojeni se třemi body po celkem slušném výkonu. Škoda, že jsme nedali víc branek, protože šance jsme na to určitě měli," řekl trenér Bohemians Michal Jedlička.

Tipsport superliga florbalistů - dohrávka 10. kola:

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)

Branky: 10., 30. a 57. M. Šimek, 11. Čihák, 26. Höffer, 39. Kuncman, 60. Mandík - 15. Nenonen, 28. Brautferger, 36. Jiří Kolísko, 50. M. Vávra.