ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Kolocová se Slukovou nestačily na Brazilky a na čtvrtfinále nedosáhly

Velikost textu:
aktualizováno 12. 6. 2015 18:24

Stavanger (Norsko) - Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková nestačily ve Stavangeru na zkušené Brazilky Julianu s Marií Antonelliovou a dělí se o konečné deváté místo. Brány čtvrtfinále zatím české jedničky letos ani jednou neprolomily.

Kristýna Kolocová (vpravo) a Markéta Sluková
Kristýna Kolocová (vpravo) a Markéta Sluková

Kolocová se Slukovou i s jednou porážkou vyhrály skupinu a šly rovnou do osmifinále, zatímco Julianu s Marií prohra ve skupině s Němkami Borgerovou a Bütheovou poslala do 1. kola play-off. České hráčky se chtěly pokusit brazilským legendám, jak je samy nazvaly, vrátit předchozí prohry ze semifinále v Haagu či osmifinále v Sao Paulu, ale neuspěly.

Nejlepší dvojice loňského seriálu Světového okruhu zvítězila 21:18 a 21:15. "Nebylo to dneska úplně špatný, ale něco tomu chybělo a Brazilky hrály téměř bezchybně. Takže špatná kombinace," uvedly české hráčky na Facebooku. "TOP 10 je ale vždy cenné a navíc máme příští týden další šanci to vylepšit. Tentokrát to bude na Floridě," dodaly. Kolocová se Slukovou se tak dělí o deváté místo stejně jako v květnu v Praze a na grandslamu v Moskvě.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.