ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Slávistky letos na třetí pokus vyzrály na Porubu

Velikost textu:

Praha - Házenkářky Poruby porazily slávistky v obou letošních zápasech a také do semifinále vstoupily sebevědomě - v osmé minutě zvyšovala Tomašechová na 5:2 pro Ostravanky. Slávistky ale bojovaly, táhly je šestigólové Kateřina Keclíková a Monika Rajnohová. Právě slovenská reprezentantka Rajnohová vyrovnala a v poločase měly oba týmy po třinácti gólech. Ve druhém dějství se navíc rozstřílela další reprezentantka Alena Stellnerová a pěti góly podpořila rostoucí náskok sešívaných, který Slavia už udržela až do závěrečného klaksonu.

přehrát video
Slavia zdolala v 1. semifinále interligy Porubu

"Dvacet minut bylo z naší strany vcelku dobrých. Potom jsme přestali být důrazní a důslední v obraně, což vidím jako hlavní problém. Bezprostředně po zápase mám pocit, že jsme hlavami zůstali ještě někde ve vlaku na cestě. Koncentrace na zápas nebyla z naší strany dobrá," řekl trenér ostravského týmu Jan Beňadik.

Série se hrají na dvě vítězná utkání. Ve druhých i případných třetích zápasech budou mít v příštím týdnu výhodu domácího prostředí celky Poruby a Mostu.

Semifinále českého play off házenkářské interligy žen - 1. zápasy: Slavia Praha - Poruba 30:22 (13:13), Olomouc - Most 21:31 (9:19)

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.