ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja
Euro Floorball Tour

Češky vstoupily do EFT porážkou, těsně podlehly Finsku

Velikost textu:

Will (Švýcarsko)  České florbalistky si na úvod turnaje Euro Floorball Tour ve švýcarském Willu připsaly porážku. Svěřenkyně trenéra Miroslava Janovského nestačily na Finsko, kterému podlehly 2:3. Finky vedly v 21. minutě 3:1 a Česky už stihly jen v polovině utkání zkorigovat výsledek.

České florbalistky
České florbalistky

Finky se dostaly do vedení v 19. vteřině, kdy zakončila kombinaci do odkryté branky Eliisa Alankaová. Hned za 21 sekund Češky odpověděly, když po přihrávce Jarolímové překonala brankářku Loisaovou Sládečková. Finsku ale vrátila vedení v deváté minutě Wickmanová.

Úvod druhé části patřil opět Finkám a po 17 vteřinách po chybě v české defenzivě přidala Eliisa Alankaová svůj druhý gól v utkání. Janovského tým se pak ubránil při trestu Paulovičové a ve 30. minutě po asistenci Vojáčkové skórovala Urbánková. Šance Jarolímové ale vyrovnání nepřinesla a těsný náskok Seveřanky uhájily.

ČR - Finsko 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Sládečková (Jarolímová), 30. Urbánková (Vojáčková) - 1. Eliisa Alankaová (Rantalaová), 9. Wickmanová (E. Kujalaová), 21. Eliisa Alankaová (Rantalaová). Rozhodčí: Brandle, Niedermann (oba Švýc.). Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 214.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.