ČTsport

ČTsport
čtvrtek 19. července 2018 Čeněk
Volejbal

Olymp a Brno vedou na zápasy 2:0, Frýdek vyrovnal

Velikost textu:

Praha - Volejbalistky Olympu Praha a KP Brno zvládly i druhé čtvrtfinálové zápasy a k postupu do dalšího kola play-off jim chybí poslední krok. Olymp doma vyhrál nad Přerovem 3:1, Brno zdolalo Ostravu 3:2. Frýdek-Místek po úvodní porážce vyrovnal stav série s Olomoucí na 1:1.

Slavící volejbalistky Olympu Praha
Slavící volejbalistky Olympu Praha

Přerov v Praze vyhrál druhý set 25:18, ve třetím pak ale uhrál pouhých osm bodů a ani ve čtvrtém už favoritkám nevzdoroval. "Po vítězném setu hned odejdeme na přihrávce a jsme opět v defenzivě. Bohužel nejsme schopni předvést kvalitní výkon v celém zápase," zlobil se přerovský trenér Libor Gálík.

"Ve druhém setu jsme nepředvedly dobrý volejbal a udělaly jsme spoustu chyb. Naštěstí díky skvělému servisu Simony Kopecké se nám náramně povedl vstup do třetího setu a zápas už jsme měly pod kontrolou až do konce," řekla kapitánka Olympu Eva Hodanová.

Frýdek-Místek v sobotu Olomouci podlehl, dnes vyhrál první sadu až po dramatické koncovce 37:35 a nakonec po vítězství 3:1 stav série vyrovnal. Utkání Brna s Ostravou rozhodl ve prospěch domácích hráček až pátý set.

Čtvrtfinále play-off volejbalové extraligy žen - 2. zápasy:

Olymp Praha - Přerov 3:1 (18, -18, 8, 13), stav série 2:0; KP Brno - Ostrava 3:2 (-23, 21, -18, 20, 14), stav série 2:0; Frýdek-Místek - Olomouc 3:1 (35, 19, -18, 16), stav série 1:1. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.