ČTsport

ČTsport
pondělí 16. července 2018 Luboš
EXTRALIGA VOLEJBALISTŮ

Neporazitelnost volejbalistů Liberce skončila v Odolene Vodě

Velikost textu:

Praha – Po devatenácti výhrách v řadě volejbalisté Liberce v extralize opět poznali, jak chutná porážka. Tím, kdo vítěznou sérii uťal, byla Odolena Voda, která Duklu, jež nastoupila s hráči z lavičky, porazila 3:1 a zvýšila svoje šance na účast v play-off. Severočeši mají vítězství v základní části jisté.

Blok libereckých volejbalistů
Blok libereckých volejbalistů

"Jsme první, proto jsem dal příležitost druhým. Prioritou je připravit se na play-off. Ti, co táhnou celou sezonu, odpočívají a věnují se rehabilitaci. Doma zůstali Patucha, Správka, Leikep i Janouch, nechceme je přetěžovat," řekl Nekola. "Pravdou ale je, že jsme utkání nezvládli," dodal. 

Hru Dukly dirigoval Ondřej Fučík. "Za příležitost, kterou mi trenér dal, jsem moc vděčný. Prohráli jsme proto, že soupeř udělal méně nevynucených chyb, zatímco my jsme se v tomto směru moc nevyznamenali," řekl Fučík. 

Liberec do konce základní části ligy přivítá v sobotu doma Ostravu a o týden později bude hrát ve Zlíně. "Proti Ostravě doma nastoupíme v kompletním složení, protože jim máme co oplácet," dodal Nekola s připomínkou nedávného finále Českého poháru v Plzni. 

Ve druhé dnešní dohrávce nováček Karlovarsko porazil Zlín 3:1 a přiblížil se druhým českobudějovickým mistrům na tři body. Zlín je v tabulce za nimi čtvrtý. 

přehrát video
Sestřih utkání Karlovarsko - Zlín

Výsledky extraligy volejbalistů :

Dohrávka 13. kola: Odolena Voda - Liberec 3:1 (-20, 23, 22, 17).

Dohrávka 19. kola: Karlovarsko - Zlín 3:1 (19, 19, -22, 15).

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.