ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla
VTB liga

Nymburk v koncovce zápasu nestačil na Volgograd

Velikost textu:

Volgograd - O šest bodů, 76:82, prohráli basketbalisté nymburku v zápase VTB ligy na palubovce Volgogradu. Celé utkání sice drželi s ruským celkem krok, ale v poslední čtvrtině neubránili nejlepšího střelce soutěže Randyho Culppepera. Ten dal celkem 26 bodů, z toho 11 v poslední části, a dovedl svůj tým k důležité výhře v boji o play-off.

Darius Washington z Nymburku
Darius Washington z Nymburku

Nymburk, znovu hrající bez zraněného nejlepšího střelce Chestera Simmonse, začal velmi dobře a v první čtvrtině diktoval tempo. Nevyužil však několika dobrých pozic, a Volgograd tak ve druhé části získal vedení na svou stranu. Ani jednomu z celků se však nedařilo výrazněji odskočit a zápas byl velmi vyrovnaný.

Až osm minut před koncem se domácí nadechli ke šňůře 10:0, když z toho osm bodů dal Culppeper, a odskočili na sedm bodů. Derek Raivio sice ještě pěti body za sebou vykřesal naději, ale rozjetý Volgograd znovu odskočil a dovedl zápas k výhře. Šanci Nymburku mohl dát ještě minutu před koncem trojkou Luboš Bartoň, který by snížil na jediný bod, jenže jeho pokus se vykroutil z obroučky.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.