ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Kolocová a Sluková skončily na grandslamu v Moskvě deváté

Velikost textu:
aktualizováno 14. 6. 2014 17:34

Moskva - Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou obsadily na grandslamu Světového okruhu v Moskvě dělené deváté místo. Po třech hladkých výhrách ve skupině dnes v utkání 2. kola play-off s Polkami Monikou Brzostekovou a Kingou Kolosiňskou nesplnily roli favoritek a podlehly 1:2 na sety. 

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková
Kristýna Kolocová a Markéta Sluková

"Zápas s Polkami nebyl z našich nejlepších a s Moskvou se loučíme. Umístění v desítce je super, ale měly jsme pocit, že by to mohlo být o kousek lepší," hodnotily výsledek Kolocová a Sluková na sociálních sítích. "Jak ale říká Simon (trenér Nausch), nemůžeme prohrát, jen vyhrát nebo se něco naučit, tak doufáme, že jsme se dnes aspoň něco naučily," dodaly.

V tie-breaku české hráčky získaly jen pět bodů. Deváté skončily Kolocová se Slukovou i na květnovém grandslamu v Šanghaji, na kterém zahajovaly letošní sezonu. Pak poprvé v kariéře vyhrály turnaj Světového okruhu, když na pražské Štvanici opanovaly soutěž kategorie Open. Před startem v Moskvě byly páté na mistrovství Evropy v Cagliari.

Ve skupině v ruské metropoli české olympioničky neztratily ani set a porazily v ní i turnajové pětky Agathu Bednarczukovou a Seixas de Freitasovou z Brazílie. S polským párem, nasazeným až jako číslo 29, si však neporadily.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.