ČTsport

ČTsport
středa 24. října 2018 Nina

Volejbalisté pokračují v přípravě, Slovákům tentokrát podlehli

Velikost textu:

Poprad - Druhé přípravné utkání se slovenskou reprezentací Češi nezvládli. V Popradu prohráli hladce ve třech setech, když až v tom posledním byli alespoň na chvíli ve vedení. Byl to již druhý z celkem tří přípravných duelů, ten třetí sehrají hráči v pátek.

Blok českých volejbalistů
Blok českých volejbalistů

Slováci zápasu dominovali. Čeští svěřenci nizozemského kouče Stewarta Bernarda výrazněji vedli jen ve třetí sadě, ve které šňůrou pěti bodů získali náskok 8:5. Od stavu 11:10 ale znovu převzali otěže utkání do své moci Slováci. Zápas ukončil po hodině hry před šesti sty diváky univerzál Peter Michalovič, který letos pomohl Ostravě k českému extraligovému titulu.

"Slováci byli výrazně lepší. My jsme se trápili na příjmu a soupeř nás dostával pod tlak servisem. To byl náš problém," řekl Bernard. Trenéři se dohodli a hrál se ještě čtvrtý dodatkový set. Ani v něm Češi na soupeře nestačili, i když ho prohráli nejtěsnějším rozdílem 19:21.

Češi hrají se Slováky celkem tři přípravné zápasy. Ten první neoficiální vyhráli ve středu 3:2, další je na programu v Liptovskom Jáně v pátek.

 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.