ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Ostravští hráči slavili doma s fanoušky, klub mezitím jedná o Lize mistrů

Velikost textu:

Ostrava – Velikým překvapením skončil letošní ročník volejbalové extraligy – ve finále jeho vyřazovací části ostravský tým porazil favority z Českých Budějovic a posadil se na trůn české nejvyšší soutěže. Nyní, deset dní po skončení finále, oslavili Ostravští svůj úspěch i ve slezské metropoli. Mistrovská jízda započala podpisovou akcí na Masarykově náměstí a tečku za ní udělal otevřený trénink v ČEZ aréně.

Ostravští volejbalisté se radují s fanoušky
Ostravští volejbalisté se radují s fanoušky

Setkání s fanoušky pokračovala i v jiných částech města. Radost tak příznivcům zdejších volejbalistů kalí snad jen fakt, že nejlepší hráč soutěže Petr Michalovič je na odchodu do jednoho z týmů italské Serie A. "Je to jasné, že je to Itálie, ale zatím mám zakázané od agenta mluvit o konkrétním klubu. Takže se vše dozvíte až později," uvedl talentovaný hráč.

Tým se tak nyní může těšit na nadcházející dovolenou, už v pondělí však ostravský klub musí učinit jedno důležité rozhodnutí – a to, zda se přihlásí do prestižní volejbalové Ligy mistrů. Podle manažera klubu Tomáše Ziníka budou vyjednávání pokračovat až do poslední možné chvíle.

přehrát video
Ostravští volejbalisté oslavují extraligový titul

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.