ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika
Liga mistryň

Volejbalistky Prostějova prohrály v Itálii po boji 1:3

Velikost textu:

Villa Cortese (Itálie) - Volejbalistky Prostějova prohrály ve 3. kole Ligy mistryň na palubovce italského týmu Villa Cortese po boji 1:3. Českým mistryním se po předchozích prohrách s Rabitou Baku a v Sopotech podařilo vybojovat první set v soutěži a sahaly dokonce po bodu, doplatily ale na nezvládnuté koncovky prvního a čtvrtého setu.

Prostějovské volejbalistky
Prostějovské volejbalistky

Hanácký celek měl v prvním setu z favorita až příliš velký respekt a až do jeho poloviny se herně trápil. Prostějov prohrával už 8:14, ale v koncovce se vzchopil a vyrovnal na 23:23. Poslední dva míče však uhrály domácí volejbalistky.

Druhý set ztratil hostující tým poměrem 19:25, ve třetím ale soupeře zaskočil. Do hry úspěšně zasáhly z lavičky Veliká a Soaresová, obě strhly bojovným výkonem zbytek týmu a zlepšená kombinační souhra a důraz v útoku přinesly Prostějovu premiérový zisk setu v tomto ročníku (25:22).

Naprosto vyrovnanou partii až do stavu 21:21 přinesla čtvrtá sada, koncovku ale prostějovské volejbalistky proti důraznému soupeři nezvládly a uhrály už jen jeden bod.

přehrát video
Vila Cortese - VK Agel Prostějov

Villa Cortese - Agel Prostějov 3:1 (23, 19, -22, 22)

Rozhodčí: Pont (And.), Marenc (Fr.). Čas: 107 min.

Sestava a body Prostějova: Gomesová 15, Miletičová 5, Žarkovová 6, Goncalves De Assisová 11, Jelínková 1, Hippeová 4, libero Chlumská - Veliká 10, Soaresová 12, Vincourová 3.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.