ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Čeští hokejbaloví junioři na začátek MS deklasovali Švýcarsko 11:0

Velikost textu:

Písek - Čeští hokejbaloví junioři začali mistrovství světa ve famózním stylu. Hned na začátek si poradili s tradičně nepříjemným Švýcarskem, které rozstříleli 11:0. Útočník Danko Deveri k výhře pomohl čtyřmi góly.

Čeští hokejbaloví junioři slaví
Čeští hokejbaloví junioři slaví

Pokud v těchto dnech v Písku nebo Strakonicích potkáte muže v turbanu, tak vězte, že je to člen indické hokejbalové federace a šéf rozhodčích na juniorském mistrovství světa, kam se sjelo 16 reprezentací. Naši reprezentanti začali mistrovství výborně a Švýcarsko, se kterým se obvykle české výběry trápí, přehráli jasně 11:0.

"Všichni jsme se na to těšili, absolvovali jsme spoustu přípravných kempů, a když jsme vešli do utkání, byli jsme trochu nervózní," přiznal útočník Danko Deveri, který Švýcarům nastřílel čtyři góly.

"Naštěstí ve druhé třetině jsme přidali další góly, zklidnili jsme to na hokejce a druhá polovina zápasu pak v podstatě byla v naší režii," dodal Deveri.

Kromě soutěžního juniorského zápasu se také v Písku sehrálo exhibiční utkání hráčů do čtrnácti let, ve kterém česká reprezentace porazila Slovensko 6:1. Proti našemu východnímu sousedovi také dnes v 17:30 bude pokračovat v šampionátu česká dvacítka.

přehrát video
Čeští hokejbaloví junioři deklasovali Švýcarsko 11:0
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.