FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Prostějovské volejbalistky nakročily za čtvrtým titulem

Prostějov - Ani ne hodina stačila prostějovským volejbalistkám k první výhře v semifinálové sérii extraligy s Olomoucí. Domácí suverénky posledních čtyř let povolily hanáckým rivalkám a obhájkyním stříbra maximálně 15 bodů v jednom setu a zvítězily suverénně 3:0. Série bude pokračovat za týden ve čtvrtek v Olomouci, hraje se na tři vítězství.

Prostějovské hráčky dnes opět prokázaly, že nemají na domácí scéně konkurenci a suverénně kráčejí za čtvrtým titulem v řadě. Pro olomoucký tým byl už postup do semifinále splněním cíle, že by mohl v sérii alespoň jedno utkání vyhrát, s tím nepočítá. "To by bylo sci-fi," přiznal kouč Jiří Teplý. "Úspěchem by pro nás bylo uhrát set," dodal olomoucký trenér.