ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík
Mistrovství Evropy

Srbského házenkáře trefil lahví do oka vlastní fanoušek

Velikost textu:
aktualizováno 28. 1. 2012 12:52

Bělehrad - Srbský házenkář Zarko Šešum skončil po semifinále mistrovství Evropy v nemocnici s poraněním oka, do kterého jej zasáhl hozenou lahví vlastní fanoušek. Divák ve vypjatém pátečním utkání v Bělehradě chtěl údajně mířit na chorvatského trenéra Slavka Golužu a oporu jeho týmu Ivana Baliče, ale trefil Šešuma, který kvůli tomu nebude moct nastoupit v nedělním finále s Dánskem.

Zraněný Zarko Šešum
Zraněný Zarko Šešum

"Nějaký idiot hodil láhev s vodou na mě a mé hráče, ale trefil Šešuma. Je mi to líto a přeji mu, aby byl co nejdříve zpátky," uvedl chorvatský trenér Goluža, jehož svěřenci prohráli s velkým rivalem 22:26.

"Je v nemocnici. Obáváme se, jestli nepřijde o oko," řekl funkcionář chorvatského týmu Zlatko Škrinjar po zápase. Nakonec zranění tak vážné není, start v nedělním finále proti Dánsku však musí Šešum oželet. "Byli jsme za ním v nemocnici, má oko nateklé. Nevypadá to pěkně, ale doktor říkal, že to není nic vážného a za pár dnů ho pustí," uvedl dnes kapitán srbského výběru Momir Ilič.

S ostatními reprezentanty nyní chtějí vybojovat zlaté medaile i pro pětadvacetiletého hráče německého klubu Rhein-Neckar Löwen. "Zarko nám hodně pomohl, pro tenhle tým odvedl spoustu práce. Bude nám chybět. Dáme do toho ve finále všechno, abychom mu tím dali dárek," řekl Ilič.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.