ČTsport

ČTsport
neděle 18. listopadu 2018 Romana

Házenkáři podlehli Maďarsku o osm gólů

Velikost textu:

Trnava - Čeští házenkáři prohráli i druhý zápas na turnaji o Vánoční pohár, v Trnavě podlehli Maďarsku 25:33. V poločase přitom prohrávali už 7:17. Ve čtvrtek zakončí tým své vystoupení utkáním proti domácímu Slovensku v Hlohovci.

Házená muži
Házená muži

V úvodu turnaje český výběr bez řady opor ztratil slibně rozehraný duel s Polskem a podlehl těsně o gól, na Maďary tentokrát vůbec nestačil. "V prvním poločase byl náš výkon ustrašený. Neproměňovali jsme i ty nejvyloženější šance z pivota, z náskoku," uvedl asistent trenéra Jiří Mika, jenž pochválil alespoň brankáře Malinu.

Ve druhém poločase se výkon českých hráčů zlepšil. "Trochu jsme se otřepali z toho respektu, který jsme vůči soupeři na začátku měli. Uhráli jsme solidní výsledek se silným soupeřem, který krátce před mistrovstvím Evropy dorazil na Slovensko téměř kompletní," řekl Mika.

V prestižním souboji se Slovenskem, které zdolalo Polsko 38:35, se chce český tým rozloučit s turnajem výhrou. "Doufáme, že budeme kompletní. Že kluci, které trápí zdravotní problémy, budou schopní nastoupit," uvedl Mika.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.