WA Race Walking Tour Gold - Poděbrady

Pardubice ukončily v NBL desetizápasovou sérii Kolína

Pardubice - Basketbalisté Pardubic přivítali v 17. kole nejvyšší domácí soutěže na své palubovce Kolín, který je zatím největším překvapením sezony. V Pardubicích mohli kolínští hráči získat už desáté vítězství v řadě a přeskočit svého soupeře v tabulce. Východočeši ale rozjetý Kolín zastavili, vyhráli 85:63 a uhájili průběžné druhé místo.

Radost basketbalistů Pardubic
zdroj: ČT4

Kolín na předchozí skvělé výkony nenavázal a Padubice přes absenci Jiřího Černoška ovládly utkání od prvních minut, v první čtvrtině nastříleli Kolínu 33 bodů. V dalším průběhu si pardubičtí basketbalisté vytvořili až třiadvacetibodový náskok. K tradičním střelecům oporám Marcusu Arnolodovi a Cory Muirheadovi se tentokrát přidal s dvanácti body rozehrávač Tomáš Tóth.