ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Texas dělí jediná výhra od premiérového titulu v MLB

Velikost textu:

Arlington - Baseballisté Texasu Rangers podruhé za sebou porazili ve Světové sérii St. Louis Cardinals a poslední vítězství je dělí od premiérového titulu v MLB. Pondělní dramatický zápas zlomil na konci osmé směny Mike Napoli, po jehož odpalu domácí tým doběhl pro dva body a zvítězil 4:2. Ve středu mohou hráči Texasu ukončit finálovou sérii na stadionu soupeře, případně opět v St. Louis se uskuteční ve čtvrtek rozhodující sedmý duel.

Utkání Texas - St. Louis
Utkání Texas - St. Louis

Baseballisté Texasu před rokem při premiéře ve Světové sérii ztroskotali na San Francisku Giants, nyní mají blízko ke složení úspěšného reparátu. Spoléhají na lepší psychiku než loni a pondělní výhrou v závěrečném domácím zápase sezony si ji ještě pozvedli.

Od druhého inningu prohrávali 0:2, ale hned v dalším snížil díky homerunu Mitch Moreland a stejným způsobem vyrovnal stav v šesté směně Adrian Beltre. "Poslední domácí zápas jsme zvládli ve velkém stylu," radoval se Moreland.

Po třech hracích dnech za sebou mají baseballisté St. Louis den volna na to, aby finále prodloužili a udrželi si šanci na 11. titul v klubové historii a první od roku 2006. "Tahle prohra nás moc bolí," poznamenal trenér Cardinals Tony La Russa.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.