ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Světovou sérii si zahrají baseballisté St. Louis a Texasu

Velikost textu:

New York - Baseballisté St. Louis vyhráli play-off Národní ligy MLB a postoupili do Světové série, ve které si zahrají o celkový primát v zámořské soutěži s vítězem Americké ligy Texasem. Série začne ve středu na hřišti St. Louis, šampion bude znám nejpozději 27. října, na kdy je naplánovaný případný sedmý zápas. Cardinals si zahrají o prestižní trofej poprvé od roku 2006, kdy se stali šampiony, Texas se dostal do finále podruhé za sebou, loni ve Světové sérii podlehl San Francisku.

Radost baseballistů St. Louis
Radost baseballistů St. Louis

Tým Cardinals ukončil sérii s Milwaukee v nedělním šestém utkání, které na hřišti soupeře vyhrál 12:6 a konečné skóre stanovil na 4:2 na zápasy. Rangers postoupili z Americké ligy po vítězství 4:2 na zápasy nad Detroitem, rozhodující duel vyhráli doma 15:5.

Pro devět bodů doběhli Rangers ve třetí směně, do té doby prohrávali 0:2. Zastavit se je postupně snažili čtyři detroitští nadhazovači, uspěl až Ryan Perry. V hledišti stadionu v Arlingtonu přihlížel úspěchu domácích baseballistů i bývalý americký prezident George W. Bush, někdejší majitel texaského klubu.

Radost baseballistů Texasu
Radost baseballistů Texasu
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.