ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Schwechat zastavil vítěznou jízdu prostějovských volejbalistek

Velikost textu:

Prostějov - Po pěti vítězných zápasech prostějovské volejbalistky ve Středoevropské lize poprvé zaváhaly. Na domácí palubovce v souboji českého a rakouského mistra podlehly Postu Schwechat 1:3, nicméně zůstaly v čele desetičlenné soutěže. Schwechat ještě neprohrál, ale zatím se ve společné lize představil teprve potřetí.

Volejbalistky Prostějova
Volejbalistky Prostějova
Otevřít galerii
 • Volejbalistky Prostějova autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/6/521/52071.jpg?1226516522
 • Volejbal autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Prostějov dnes trápila dobrá obrana rakouského celku a také vlastní chyby. Trenér Miroslav Čada vystřídal v průběhu obě nahrávačky Kubínovou s Novákovou, které však limitovaly zdravotní problémy. Schwechat kompaktním výkonem na české mistryně vyzrál a pod vedením slovenského trenéra Vladimíra Přidala dál suverénně pluje společnou soutěží.

"Post má na soupisce hned šest Američanek, dvě slovenské reprezentantky a výbornou Rusku Simičovou, jež nám v předminulé sezoně dělala velké problémy v dresu Rijeky. Všechny tyhle hráčky tvoří dohromady pestrý kolektiv, který se ve Středoevropské lize jistě popere o nejvyšší příčky," řekl prostějovský trenér Miroslav Čada.

přehrát video
VK Modřanská Prostějov - Post Schwechat Vídeň
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.