ČTsport

ČTsport
úterý 20. listopadu 2018 Nikola

Hradilka na ČT4 sledovalo 329 000 diváků

Velikost textu:

Praha - Stříbrnou jízdu kajakáře Hradilka, který získal na olympiádě pro českou výpravu první medaili, sledovalo na programu ČT4 329 000 lidí, oznámila mluvčí ČT Michaela Fričová. Nejsledovanějším olympijským výkonem tak zůstává finále střelkyně Kateřiny Emmons, kterou na stejném programu zhlédlo v sobotu 412 000 diváků. Ti nejvíce sledují sporty, v nichž startují čeští sportovci, tedy basketbal žen, střelbu, vodní slalom či plážový volejbal.

Stříbrný Hradilek
Stříbrný Hradilek

Z přenosů na ČT2 byla v dosavadním průběhu olympiády nejsledovanější tenisová dvouhra Petry Kvitové s Číňankou Pcheng Šuaj, která přilákala k obrazovkám 257 000 diváků. V tenisovém turnaji však Kvitová již dále nepokračuje, když ve čtvrtek vypadla ve čtvrtfinále s Ruskou Marií Kirilenkovou.

Z českých zástupců v bílém sportu tak zůstávají už jen deblistky Hradecká s Hlaváčkovou, které dnes nastoupí od 13:00 v semifinále čtyřhry proti dvojici Huberová - Raymondová. Zápas budete moci sledovat na druhém programu a na našem webu. 

Přenosy olympijských her v rámci obou programů v období od soboty do středy zasáhly 4,65 milionů diváků starších 15 let. Zásahem se míní sledování po dobu alespoň tří minut. Výkony olympijských sportovců lze sledovat také na webu www.loh.cz, který od soboty do středy zaznamenal zhruba 1,7 milionu návštěv.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.