ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

V Londýně už se zabydluje i Česká televize

Velikost textu:

Londýn – Do Londýna kromě sportovců dnes vyrazili i zástupci České televize. V britské metropoli se bude na chodu olympijského vysílání podílet dohromady 57 lidí, z toho dvanáct komentátorů a tři reportéři. Poprvé v historii bude olympijské studio přímo v dějišti her. Uvádět ho budou Jaromír Bosák a Robert Záruba.

Příprava studia ČT uvnitř Českého domu v Londýně
Příprava studia ČT uvnitř Českého domu v Londýně
Otevřít galerii
 • Příprava studia ČT uvnitř Českého domu v Londýně autor: Tomáš Hodboď, zdroj: ČT https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Český olympijský dům v Londýně zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Rozestavěný interiér Českého domu zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Přípravy uvnitř Českého domu vrcholí zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Určitě se těším, protože poprvé zažiju atmosféru letních olympijských her. Ale na druhou stranu ji moc nezažiju jako fanoušek, protože 99 % času strávím prací. Doufám, že to, co budeme dělat, se bude líbit divákům," prohlásil šéf projektu LOH 2012 v ČT Robert Záruba.

Už na čtrnácté hry se chystá komentátor Petr Vichnar: "Myslím si, že letos máme opravdu dobrou výpravu a že bychom medailí mohli získat hodně. Na druhou stranu jsem u sportu tak dlouho, že vím, jaké maličkosti rozhodují," doufá zkušený komentátor.

Proud olympijských aktualit poplyne přímo z Londýna, z olympijského studia v Business Design Centre ve čtvrti Islington. Zatím jsou v plném běhu dokončovací práce. Poprvé se světla ve studiu rozsvítí v pátek ve 21:00. Poslední slova vyřknou moderátoři Robert Záruba a Jaromír Bosák v neděli 12. srpna, těsně před slavnostním zakončením.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.