ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan
17. září - 1. října 2016
SVĚTOVÝ POHÁR

Sobotka si v utkání s Ruskem poranil rameno, šrám by ale neměl být vážný

Velikost textu:
aktualizováno 8. 9. 2016 22:54

Petrohrad - Českou reprezentaci postihlo další zranění. Vladimír Sobotka v úvodním přípravném duelu s Ruskem inkasoval úder do pravého ramena a do hry se už nevrátil. Vyšetření však ukázalo, že jeho šrám by neměl být příliš vážný, a tak by měl do utkání Světového poháru zasáhnout.

Vladimír Sobotka (vlevo) v utkání s Ruskem
Vladimír Sobotka (vlevo) v utkání s Ruskem

"Je tam zranění v horní části těla. 'Sob' byl na rentgenu, ale nemá tam nic zlomeného. Zítra se na něj podívá Pavel Kolář a věříme, že ty prognózy jsou takové, že by se mohl do turnaje vrátit. Nevím, zda už teď v sobotu, ale mohlo by to vyjít proti Severní Americe v zámoří, případně pak na ostrý start s Kanadou," řekl kouč Josef Jandač.

"Určitě budeme potřebovat znát tu lékařskou analýzu, abychom teď ve dvou zápasech třeba netočili jedenáct útočníků a nečekali na Vláďu, který by pak stejně nehrál," doplnil Jandač.

Centr čtvrté formace odstoupil po zákroku obránce Nikity Zajceva z ledu a do hry se už nevrátil. Sobotka před zraněním strávil na ledě osm minut a 16 vteřin a ve čtvrté minutě přihrál na úvodní gól utkání Michalu Kempnému.

přehrát video
Zranění Vladimíra Sobotky
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.