ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Hokejisté zamířili do Skandinávie na Karjalu

Velikost textu:
aktualizováno 6. 11. 2013 16:16

Praha - Trenér Alois Hadamczik musel kvůli zranění před odletem na turnaj Karjala měnit sestavu hokejové reprezentace. V původní nominaci učinili sedm změn také Švédové, s nimiž se český nároďák střetne hned na úvod turnaje. "Budeme hrát proti domácím, proti publiku, ale pro nás je důležité, že u nových hráčů poznáme, jak se v tomto prostředí chovají," řekl asistent trenéra Josef Paleček. Množství zraněných a také snaha vyzkoušet nové tváře byly dva hlavní důvody, proč do Skandinávie odcestuje hodně mladý reprezentační výběr. Z utkání turnaje nabídne ČT sport a náš web přímé přenosy.

přehrát video
Hokejisté odjeli na Karjalu

Do nominace se zařadil i dvacetiletý talent Milan Doudera. "Budu rád, když vůbec nastoupím, je nás tu sedm beků, tak uvidíme, jak to trenéři postaví. Bude to úplně něco jiného než extraliga a jsem na to zvědavý," podotkl kladenský obránce.

Na mezinárodním poli chce být přinejmenším zpočátku trochu opatrnější. "Určitě si nebudu zatím dovolovat to, co na Kladně. Začnu trochu zvolna a uvidíme, jak to půjde. Podle toho pak přizpůsobím hru," nastínil Doudera.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.