ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Ovečkin: Návrhy NHL na řešení výluky jsou pouhé podvody

Velikost textu:

Moskva - "Vedení soutěže svým návrhem dalo fanouškům a médiím naději. Ve skutečnosti jde ale o pouhý podvod." S těmito slovy zaútočil na poslední návrh vedení NHL směřující k ukončení výluky jeden z nejlepších hráčů soutěže, Alexandr Ovečkin. "Snaží se ukázat, že na tom pracují a chtějí zachránit sezonu. Nenabídli však nic nového, je to pořád to samé, jen jinak napsané," dodal na adresu vedení.

Alexandr Ovečkin
Alexandr Ovečkin

"(Komisionář NHL) Gary Bettman je pod velkým tlakem médií a hokejové veřejnosti. Snaží se sám ochránit před kritikou. Proto přišel s touhle nabídkou, která je podle něj dobrá. Ale pro koho je? Jen pro něj," dodal dvojnásobný mistr světa momentálně působící v Dynamu Moskva.

Vedení NHL naposledy jednalo s hráčskou asociací ve čtvrtek. NHLPA nepřistoupila na návrh šestiletého kontraktu s rozdělením výnosů rovným poměrem. Přišla s vlastní podobou smlouvy, Gary Bettman však všechny tři navrhované varianty odmítl.

Pokud vedení zámořské soutěže bude stále usilovat o snížení hráčských platů, někteří ruští hokejisté podle Ovečkina nejspíš zůstanou v KHL.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.