ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Primátorka Krnáčová převzala pohár pro hokejové mistry světa

Velikost textu:

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová symbolicky převzala pohár pro hokejové mistry světa. Ten bude nyní tři týdny přímo v budově magistrátu hlavního města Prahy, pak se přesune do druhého pořadatelského města letošního světového šampionátu Ostravy.

Zástupce generálního sekretáře IIHF Hannes Ederer a Adriana Krnáčová
Zástupce generálního sekretáře IIHF Hannes Ederer a Adriana Krnáčová

Krnáčové předal cennou trofej zástupce generálního sekretáře Mezinárodní hokejové federace IIHF Hannes Ederer. "Budu klukům moc fandit a budu v hale určitě s nimi. Přála bych si, abychom si tady ten pohár mohli v Praze nechat ještě další rok," řekla Krnáčová.

"Magistrátu se sluší poděkovat a děkovat budeme i v Ostravě, protože bez jejich podpory pořádat mistrovství světa by bylo velmi riskantním podnikem. Jde o podporu nejen finanční, ale také organizační. Ta spolupráce je nutná a velmi široká. A my věříme, že se nám podaří uspět organizačně, finančně, ale i na tom sportovním poli," uvedl generální sekretář ČSLH Martin Urban.

Připustil, že ledacos organizátoři kopírují z roku 2004, kdy se v tuzemsku konalo MS naposledy. "Ta spolupráce je nyní ale širší. Také mezinárodní situace je komplikovanější a my chceme být mimo jiné skvěle připraveni i s bezpečnostními složkami," připomněl Urban.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.