ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Honejsek se vrací do extraligy, posílí Kometu Brno

Velikost textu:

Brno - Hokejový útočník Antonín Honejsek se po předčasném konci angažmá ve finském klubu Blues Espoo vrací do extraligy. Třiadvacetiletý hráč ale nezamíří do Zlína, kterému v minulé sezoně pomohl k zisku mistrovského titulu, ale posílí Kometu Brno. Člen širšího reprezentačního kádru tak bude hájit barvy poraženého finalisty play-off.

Antonín Honejsek
Antonín Honejsek

Honejsek ve Finsku odehrál i s ohledem na zdravotní problémy jen dvě utkání, v nichž jednou skóroval. Na začátku října se pak domluvil s Espoo na předčasném ukončení spolupráce. A přestože měl o jeho služby zájem i Zlín, zamířil do Komety a vedení klubu dořešuje administrativně jeho příchod.

"Po odchodu z Finska nebyl zhruba deset dnů na ledě. Ještě potřebuje potrénovat, takže v pátek proti Zlínu zřejmě ještě nenastoupí. Nevylučuji, že by se už mohl objevit v sestavě v úterní dohrávce proti Zlínu v Brně," řekl kouč Komety Vladimír Kýhos. Příchod Honejska uvítal. "Dokáže se prosadit v koncovce, slibujeme si od něj zlepšení střelecké produktivity," dodal Kýhos.

přehrát video
Honejsek po návratu z Finska posílí Kometu
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.