ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Moskevské Dynamo potvrdilo, že v týmu končí Hudler i Rachůnek

Velikost textu:

Moskva - Dvojice českých hokejistů Jiří Hudler a Karel Rachůnek končí v moskevském Dynamu. Ruský klub potvrdil, že se s oběma hráči dohodl na předčasném ukončení smlouvy. O tom, že Hudler i Rachůnek ambiciózní klub Kontinentální ligy po nevydařené sezoně opustí, se spekulovalo už od vyřazení týmu v prvním kole play-off. Nyní je to jisté a oba Češi si mohou hledat nové angažmá.

Jiří Hudler
Jiří Hudler
Otevřít galerii
 • Jiří Hudler zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Karel Rachůnek a Petr Čajánek autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/9/802/80150.jpg?1239797951

Hudler se prakticky jistě vrátí do Detroitu, ze kterého před rokem do Dynama přišel. Klub NHL před několika dny potvrdil, že je s hokejistou v kontaktu a má zájem o jeho opětovné angažování. Obdobně se minulý týden vyjádřil i hráčův český zástupce Pavel Maršoun. "V Detroitu zjistili, že jim Jirka chybí. Nejen na ledě, ale i v kabině," řekl Maršoun.

S tím, že v příští sezoně nebude v Moskvě pokračovat, počítal i Rachůnek. "Podepsal jsem smlouvu původně na dva roky a plus další dva roky bylo přání Dynama. Osobně jsem počítal se dvěma roky," uvedl Rachůnek začátkem dubna na srazu národního týmu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.