ČTsport

ČTsport
čtvrtek 20. září 2018 Oleg

V Českých Budějovicích se radikálně mění hokejový kádr

Velikost textu:

České Budějovice - Dvě nevydařené sezony přiměly extraligový hokejový klub z Českých Budějovic udělat radikální změny v kádru. V příští sezoně nebude dres jihočeského celku oblékat jedenáct hráčů, kteří nastupovali v tomto ročníku. HC Mountfield o tom informuje na svých internetových stránkách. Představenstvo klubu se společně s trenéry a manažery rozhodlo, že smlouvy nebudou prodlouženy obráncům Lukáši Poživilovi, Josefu Melicharovi, útočníkům Tomáši Vakovi, Ondřeji Veselému a Michalu Hudcovi. Do pražské Slavie se z hostování vrátí forvard Tomáš Micka.

Hokejisté Českých Budějovic
Hokejisté Českých Budějovic
Otevřít galerii
 • Hokejisté Českých Budějovic autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • HC České Budějovice autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/407/40628.jpg?1221205946

Změny v kádru se dotknou i hráčů s platnými kontrakty. Klub již nepočítá se službami obránce Jana Snopka a útočníků Petra Sailera, Jindřicha Kotrly, Tibora Melichárka a Ivana Humla, jenž je momentálně na hostování v brněnské Kometě. 

Klub naopak prodloužil smlouvu s brankářem Romanem Turkem, obráncem Františkem Ptáčkem a útočníky Milanem Gulašem a Lukášem Květoněm. Další posily Jihočeši oznámí až 1. května, do konce dubna jsou totiž hokejisté smluvně vázáni jinde.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.