ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Jágr zřejmě už brzy odejde z Omsku

Velikost textu:

Moskva - Dvouleté angažmá české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra v Omsku je podle všeho u konce. Ruský deník Sport Express uvedl, že sibiřský klub již počítá s tím, že osmatřicetiletý útočník na konci dubna z týmu po skončení smlouvy definitivně odejde. Už delší dobu se spekuluje o tom, že nejproduktivnější Evropan v historii NHL by se mohl do zámořské soutěže vrátit.

Jaromír Jágr v dresu Avangardu Omsk.
Jaromír Jágr v dresu Avangardu Omsk.
Otevřít galerii
 • Jaromír Jágr v dresu Avangardu Omsk. autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/404/40304.jpg?1221057184
 • Logo hokejového týmu Avangard Omsk zdroj: en.wikipedia.org https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/468/46720.jpg?1223995982

"Žádná změna nenastala. Jágr má stále tendenci Sibiř opustit," uvedl Sport Express po úterním zasedáním dozorčí rady Avangardu, která řešila nevydařený závěr sezony.

Omsk zakončil Kontinentální ligu sérií osmi porážek. Pětkrát prohráli Jágr a spol. v závěru základní části a tři nezdary proti Nižněkamsku znamenaly pro klub i rychlý konec v play-off.

Jágr je momentálně v Omsku, kde by měl až do konce dubna stejně jako ostatní hráči trénovat. Podle ruského deníku tento krok slavného kladenského rodáka bude Avangard stát jeden milion dolarů, který mu musí podle platné smlouvy vyplatit.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.