ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea

Čermák v Mladé Boleslavi končí, tým dočasně vede Bukač

Velikost textu:
aktualizováno 1. 2. 2010 14:20

Mladá Boleslav - Hokejisty Mladé Boleslavi už v extralize nepovede trenér Vladimír Čermák. Klub dnes oznámil na svém webu, že s koučem ukončil spolupráci. "Vedení nebylo spokojeno s výsledky týmu od Vánoc. Proto jsme se rozhodli pro nový impulz," řekl generální manažer Cyril Suk. V úterním utkání proti Litvínovu mužstvo dočasně povede dosavadní sportovní manažer Luděk Bukač mladší a asistent Jiří Šejba. "Po úterním zápase se budeme rozhodovat o dalších krocích. Existuje několik variant, jak vše řešit," uvedl Suk. Vyloučena není ani možnost, že dvojice Bukač, Šejba povede tým ve zbytku sezony.

Radost hráčů Mladé Boleslavi
Radost hráčů Mladé Boleslavi
Otevřít galerii
 • Radost hráčů Mladé Boleslavi autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • BK Mladá Boleslav autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/6/574/57386.jpg?1229076882

Středočeši jsou momentálně v tabulce na dvanáctém místě. Od desáté pozice, která jako poslední zajišťuje postup do předkola play off, je šest zápasů před koncem základní části dělí dva body. Před posledním Kladnem má Mladá Boleslav náskok osmi bodů.

Hráči Bruslařského klubu v posledních šesti duelech získali jen tři body za výhru po samostatných nájezdech a prohru v prodloužení. Tři body za výhru v normální hrací době získali naposledy 15. ledna, kdy vyhráli na ledě Liberce. 

V úterním domácím utkání s Litvínovem povede mužstvo s Bukačem, jehož čeká trenérská premiéra v nejvyšší soutěži, asistent Jiří Šejba.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.