EP Benátky nad Jizerou

Zlín smetl pražskou Spartu, Litvínovu nepomohl ani návrat Šlégra

Zlín – Osmi zápasy 46. kola dnes pokračovala hokejová extraliga. Domácí neporazitelnost Brna nezastavily ani Vítkovice, které v moravském derby podlehly Kometě 4:2. Gól 33 sekund před koncem prodloužení zařídil hokejistům Třince vítězství nad Karlovými Vary 2:1. Západočeši si tak připsali třetí porážku po sobě. Kladno zdolalo Mladou Boleslav 3:2 v prodloužení a poprvé v sezoně ji dokázalo porazit. Stejným výsledkem skončil také zápas mezi Českými Budějovicemi a Pardubicemi i klání Plzeň – Slavia. Jediným úspěšným hostujícím celkem byl Liberec po těsné výhře 2:1 na ledě Litvínova, za který nastoupil překvapivě také Jiří Šlégr. Hokejisté Zlína ve vyhroceném zápase porazili pražskou Spartu 4:1. Více informací o extraligovém dění získáte na serveru hokejzive.cz.