Plzeň porazila Spartu a zůstává ve vedení

Plzeň - Hokejisté Plzně zvítězili na ledě pražské Sparty 5:4 v prodloužení. Rozhodující gól dramatického duelu vstřelil v čase 62:43 útočník Tomáš Vlasák. V dresu poražených Pražanů zaznamenal hattrick forvard Martin Ručinský. Západočeši tak zvýšili svůj náskok v čele soutěže před druhými Pardubicemi na čtyři body. Liberečtí Bílí tygři na domácím ledě prohráli s Českými Budějovicemi 2:3.

Zápas Mladé Boleslavi se Slavií skončil 5:1. Pražané prohráli sedmý z posledních osmi zápasů. Souboj Litvínov-Kladno skončil 2:4. Poslední Brno zvítězilo na ledě Karlových Varů 2:3 a radovalo se už z osmé výhry z posledních devíti utkání. Souboj o třetí místo v tabulce mezi Zlínem a Vítkovicemi rozhodl ve 42. minutě zlínský Ivan Rachůnek, finálové skóre bylo 3:2. Druhé Pardubice prohrály poprvé po šesti výhrách, a to s třineckými Oceláři 4:5, když rozhodl v 59. minutě Vojtěch Polák.

Další informace najdete na serveru hokejzive.cz.