ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Růžička do Petrohradu neodejde, dál povede Slavii

Velikost textu:

Praha - Hokejisty pražské Slavie povede i v příští sezoně jako hlavní trenér Vladimír Růžička. O služby současného kouče reprezentace se přitom intenzivně zajímal Petrohrad, Růžička se však rozhodl pokračovat v pražském klubu, ve kterém je generálním manažerem i jedním ze spolumajitelů. Šestačtyřicetiletý trenér tak momentálně vede Slavii v desáté sezoně, je tak služebně nejstarším koučem v extralize.

Trenér Slavie Vladimír Růžička
Trenér Slavie Vladimír Růžička
Otevřít galerii
 • Trenér Slavie Vladimír Růžička autor: Michal Doležal, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/796/79553.jpg?1239391946
 • Hráči Slavie se radují z vítězství autor: Michal Doležal, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/796/79549.jpg?1239391174

"Rozhodl jsem se zůstat," uvedl Růžička na klubovém webu. Přiznal však, že o odchodu vážně uvažoval. "Nakonec ale ve mně převládlo, abych zůstal ve Slavii. Když se nedaří, tak odejít ani nejde," poukázal bývalý vynikající útočník na fakt, že týmu se momentálně v extralize příliš nevede.

Petrohrad oslovil Růžičku s nabídkou již v listopadu. "Nebylo to lehké rozhodování. Vážím si toho, co mi ruská strana nabídla, ale rozhodl jsem se zůstat," uvedl Růžička, jenž působí na střídačce Slavie od listopadu 2000.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.