ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Trenér Kladna Müller nabídl rezignaci, vedení klubu ji odmítlo

Velikost textu:

Kladno - Trenér hokejistů Kladna Zdeněk Müller nabídl vedení klubu rezignaci, ale funkcionáři předposledního celku extraligové tabulky ji nepřijali. Tým Geus Okna před současnou reprezentační přestávkou získal ze zápasů s Mladou Boleslaví, v Pardubicích a se Zlínem jediný bod. Na třináctém místě má devítibodový náskok před poslední Kometou Brno. Müller se sešel kvůli nastalé situaci s prezidentem klubu Jaromírem Jágrem starším a generálním manažerem Otakarem Černým mladším. "Sešli jsme se hned v neděli po utkání a také v úterý. Řekl jsem, že by bylo nejlepší, kdyby tým vedl někdo jiný," řekl Müller.

Mladá Boleslav - Kladno
Mladá Boleslav - Kladno
Otevřít galerii
 • Mladá Boleslav - Kladno zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Kladenští hokejisté autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Před dvěma roky také nabídl odstoupení z funkce, nakonec se ale Kladno po slabém začátku rozjelo a z poslední příčky se vyhouplo až na osmé místo, takže se dostalo do play-off. "Nechci znovu poslouchat fanoušky, jak mě posílají pryč. Dělám pro mužstvo všechno, co mohu. Nehrajeme špatně, ale nedáváme góly, to nás strašně sráží. Ovšem nedokážu to ovlivnit a změnit," doplnil Müller.

Hokejisté Kladna se za Müllera postavili

Černý s Jágrem měli pohovory s hráči, kteří se za trenéra postavili. "Před dvěma lety se nám trpělivost vyplatila a věříme, že tomu tak bude i teď. Hrajeme lépe než před dvěma roky. Ve většině zápasů jsme byli přinejmenším vyrovnaným soupeřem, v několika prohraných jsme byli i lepší. Zlepšíme koncovku a půjdeme výsledkově nahoru," řekl Černý.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.