ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Šlégr: Pokud mě zvolí poslancem, asi skončím

Velikost textu:

Praha - Hokejový obránce Jiří Šlégr, který v současné době hájí barvy extraligového Litvínova, by mohl brzy uzavřít svou bohatou kariéru. V rozhovoru pro Rádio Impuls připustil, že v případě úspěchu své poslanecké kandidatury v podzimních předčasných volbách bude zvažovat konec s hokejem. Vše je tedy nyní podmíněno tím, zda osmatřicetiletý zadák naplno vstoupí do politiky. Na kandidátce ČSSD v Ústeckém kraji je Šlégr dvojkou za předsedou strany Jiřím Paroubkem.

Jiří Šlégr
Jiří Šlégr
Otevřít galerii
 • Jiří Šlégr autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jiří Šlégr autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/125/12461.jpg?1205321402

"Myslím si, že dvě takhle důležité věci se nedají dělat najednou, takže se budu muset rozhodnout. A pokud to dopadne tak, že budu zvolen, tak pravděpodobně skončím s hokejem," připustil Šlégr, přestože se připravuje na nadcházející ročník české nejvyšší soutěže. 

K jeho rozhodnutí by mohly přispět i přetrvávající problémy se zády. Kvůli nim byl během minulé extraligové sezony dokonce hospitalizován poté, co při utkání zkolaboval. "Záda pořád bolí," řekl Šlégr, který se během kariéry stal olympijským vítězem, mistrem světa i vítězem Stanleyova poháru.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.