ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Krejčí kvůli operaci zmešká start příští sezony NHL

Velikost textu:

Boston (USA) - Český hokejista David Krejčí s největší pravděpodobností zmešká začátek příští sezony NHL. Vedení Bostonu oznámilo, že třiadvacetiletý útočník hrál v posledních zápasech play off, kde Bruins vypadli v 2. kole s Carolinou, s poraněnou kyčlí a v červnu se podrobí operaci. Vedle Krejčího se zákroku podrobí i jeho spoluhráč Phil Kessel a také on přijde o úvod nové sezony. Oba hokejisté se v létě stanou chráněnými volnými hráči, pauza zaviněná chirurgickým zákrokem však podle vedení klubu na jejich budoucnost v klubu nebude mít vliv.

David Krejčí střílí gól
David Krejčí střílí gól

Krejčí byl jedním z nejproduktivnějších hráčů Bostonu

"Nečeká nás nic výjimečného, snad jen to, že na začátku sezony nebudou hrát. Předpokládám, že se s nimi dohodneme," řekl generální manažer klubu Peter Chiarelli. 

Krejčí v uplynulé sezoně odehrál v dresu Bruins 82 zápasů, nasbíral 73 bodů (22 gólů a 51 asistencí) a byl druhým nejproduktivnějším hráčem klubu. V hodnocení účasti na ledě při vstřelených a inkasovaných gólech byl navíc nejlepším hráčem v základní části NHL a za 37 kladných bodů získal ocenění Plus-Minus Award.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.