ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Hašek má drobné potíže s kyčlí, měl by chytat nejdříve v neděli

Velikost textu:

Detroit (USA) - Český brankář Dominik Hašek má potíže sdrobným zánětem v kyčli a v NHL nejspíš vynechá příští dva zápasy Detroitu. Třiačtyřicetiletý pardubický odchovanec cítil potíže podle generálního manažera hokejistů Red Wings Kena Hollanda více než týden, nejde však o nic vážného. Kdyby se hrálo play off, Hašek by prý normálně chytal.

Hokejový brankář v akci
Hokejový brankář v akci

"Už fakt, že jsme Doma nezařadili na listinu zraněných hráčů, svědčí o tom, že nejde o nic vážného. Dáme mu tři dny volna a měl by se dát do pořádku," řekl Holland serveru The Detroit News. V dnešním utkání v Nashvillu, kde měl Hašek původně nastoupit, bude chytat Chris Osgood a z farmy v Grand Rapids byl povolán Jimmy Howard.

Místo na soupisce mu uvolnil obránce Niklas Kronwall, který má od konce ledna naraženou klíční kost a byl nyní zařazen na listinu zraněných. Hašek by neměl chytat ani v pátek proti Columbusu, ale je možné, že v neděli v Dallasu se už mezi tyče vrátí. Kvůli potížím s kyčlí vynechal Hašek tři zápasy už na přelomu října a listopadu.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.