ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Zraněný útočník Bednář na MS hrát nebude

Velikost textu:

Praha - Nejproduktivnější hráč uplynulé extraligové sezony Jaroslav Bednář nebude startovat na mistrovství světa ve Švýcarsku. Útočník pražské Slavie se trenérům omluvil kvůli zranění. Bednář dohrál finále play off s vlasovou zlomeninou kosti pod kotníkem. "Je to definitivní, jeho zdravotní stav neumožňuje start na šampionátu," řekl generální manažer reprezentace Martin Urban.

Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář
Otevřít galerii
 • Jaroslav Bednář autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Trenér Slavie Vladimír Růžička autor: Michal Doležal, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Dvaatřicetiletý útočník, který v sezoně nasbíral včetně play off 92 kanadských bodů za 39 branek a 53 asistencí, naznačil, že zřejmě nebude moci reprezentovat hned po posledním šestém finálovém zápase v Karlových Varech. 

"Strašně mě to mrzí, moc rád bych jel, ale opravdu to nejde. I když mi to na zápas opíchali, druhý den jsem se na to nemohl skoro postavit. Takže jsem vůbec netrénoval," řekl zklamaný Bednář deníku Sport. Start na třetím mistrovství světa v kariéře jej lákal. "Docela jsem si věřil, že bych mohl mužstvu pomoct. Ale nejde to, bohužel," dodal Bednář.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.