Absa Cape Epic

Boston porazil Špačkovo Buffalo

Český obránce Jaroslav Špaček vstřelil devátou branku v letošní sezóně NHL. Jeho Buffalu to však k výhře nestačilo - Bostonu podlehlo 2:3 po samostatných nájezdech.

Jaroslav Špaček
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Buffalo sehrálo proti Bostonu třetí zápas během čtyř dnů a Jaroslav Špaček navýšil počet svých gólů v sezoně na devět. Svou parádní přesilovkou střelu navíc vyslal na branku Bostonu pouhé čtyři vteřiny před koncem první třetiny.

Také závěr druhé dvacetiminutovky patřil Šavlím, když asistenci zpoza branky využil Thomas Vanek ve 40. minutě. Ve třetím dějství ovšem Boston přestřílel svého soupeře 17:1 a ze své převahy těžil i vyrovnávací gól Marco Sturma. Zápasový obrat pak dokonal šťastným gólem v samostatném nájezdu Phil Kassel a Boston tak nakonec udolal Buffalo 3:2.