ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Bednářův start na švýcarském mistrovství je ohrožen

Velikost textu:

Karlovy Vary - Start nejproduktivnějšího hráče základní části hokejové extraligy a jedné z hlavních hvězd soutěže Jaroslava Bednáře na mistrovství světa ve Švýcarsku je ohrožen. Útočník pražské Slavie po posledním šestém finálovém utkání, v kterém jeho tým prohrál na ledě Karlových Varů a neobhájil titul, přiznal, že play off dohrával se zlomenou nohou. Turnaj v Klotenu a Bernu přitom začíná v pátek 24. dubna.

Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář

"Celé finále hraji s opíchanou zlomeninou v noze. Teď si hlavně musím doléčit všechny rány a pak se uvidí," řekl Bednář novinářům po nedělním zápase. Blíže zranění nespecifikoval.

Své šance, že by se připojil k týmu na nadcházejícím turnaji seriálu Euro Hockey Tour v Liberci a bojoval o nominaci na MS, nechtěl druhý nejproduktivnější hráč play off moc komentovat. "Musím doléčit nohu a uvidím, jak dlouho mi to zabere. Počkám, až přestanou působit anestetika a poznám, jak na tom vlastně jsem," podotkl Bednář, kterého trenér Vladimír Růžička zařadil do širší nominace pro světový šampionát.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.