ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Hokejisté se připravují na duely s Německem

Velikost textu:

Ostrov nad Ohří - Příprava českých hokejistů před mistrovstvím světa pokračuje bez finalistů z extraligy a zatím i bez posil ze zámořské NHL. Tréninky před turnajem v Liberci vede asistent hlavního kouče Josef Janda v Ostrově nad Ohří. O nominaci na šampionát budou hráči širšího kádru bojovat v sobotu 11. dubna v Řezně a o den později v Ingolstadtu. Příští týden se na turnaji Euro Hockey Tour představí i největší česká hvězda Jaromír Jágr.

Trénink české hokejové reprezentace
Trénink české hokejové reprezentace
Otevřít galerii
 • Trénink české hokejové reprezentace autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/793/79219.jpg?1239309117
 • Reprezentanti na tréninku autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/793/79220.jpg?1240469591

K týmu se zatím nepřipojil Zbyněk Irgl, jehož Jaroslavl bojuje ve finále KHL s Kazaní. Útok Marka s Rolinkem tak v přípravě v Ostrově doplnil Petr Čajánek. Na přátelské zápasy do Německa však nepojede ani tato trojice útočníků, ani obránce Karel Rachůnek. Trenéři nechají hráče z Ruska před šampionátem odpočívat.

"Víceméně s těmito hráči počítáme. Ale protože měli poměrně těžkou sezónu, chceme, aby si odpočinuli, aby měli chuť do hokeje a byli připravení na mistrovství," řekl Josef Jandač.

Všichni čtyři by se však měli zapojit do posledního podniku Euro Hockey Tour, který se hraje už příští týden v Liberci. Chybět by neměl ani Jaromír Jágr.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.