ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Hokejový trenér Hynek má z Plzně namířeno do Sparty

Velikost textu:

Praha - Hokejový trenér Pavel Hynek nebude pokračovat v angažmá v extraligové Plzni. Kouč, jenž při své první sezoně na postu hlavního trenéra dovedl Západočechy do semifinále play off, míří do pražské Sparty. Trenér uvedl, že z Plzně odchází a oznámil, že má nabídku z pražské Sparty, do které by se po letech vrátil.

Pavel Hynek
Pavel Hynek
Otevřít galerii
 • Pavel Hynek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • HC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/407/40643.jpg?1228223006

"Dnes jsme se dohodli, že v Plzni už trénovat nebudu. Budu působit jinde," řekl Hynek.

Kde to bude, nechtěl prozradit, protože ještě nepodepsal smlouvu. Potvrdil však, že dostal nabídku od pražské Sparty, ve které již v minulosti působil. Zatímco dříve byl asistentem Františka Výborného a Václava Sýkory, nyní se jedná o post hlavního kouče.

Že je Hynkovo angažování na dobré cestě, uvedl i generální manažer Sparty Petr Bříza. Ten potvrdil, že devětatřicetiletého kouče klub oslovil. "Jednáme s ním a myslím si, že ve středu nebo kolem středy bude jasno a vše dořešíme," řekl Bříza na adresu trenéra, jenž se v letech 2000 a 2002 podílel na ziscích mistrovských titulů pro Spartu.
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.