ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Hokejová reprezentace začne s přípravou před mistrovstvím světa

Velikost textu:

Praha - Česká hokejová reprezentace dnes otevírá přípravu před mistrovstvím světa ve Švýcarsku. Na úvodní třídenní soustředění pozvali Trenéři Vladimír Růžička, Josef Jandač a Ondřej Weissmann jedenáct hráčů z Kontinentální ligy a české extraligy. V přípravě bude mít největší zastoupení ruská Ufa, jejíž dres oblékají Miroslav Blaťák, Leoš Čermák, Michal Mikeska a Petr Vampola. Sekundovat jim bude liberecké trio Radim Vrbata, Václav Nedorost a Pavel Kašpařík.

Češi slaví vstřelení gólu
Češi slaví vstřelení gólu
Otevřít galerii
 • Češi slaví vstřelení gólu autor: Heikki Saukkomaa, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/6/510/50984.jpg?1226000952
 • Hokejová reprezentace autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trénik se odehraje v pražském Edenu pod vedením asistentů Jandače a Weissmanna. Hlavní kouč Růžička se bude věnovat pražské Slavii, kterou čeká semifinálová série play off extraligy proti Plzni.

Další sraz je naplánován na pondělí, kdy by se trenérům měli hlásit navíc hráči z kádrů čtvrtfinalistů české extraligy a KHL, vyřazených v minulých dnech. Očekávaná největší hvězda českého výběru pro šampionát Jaromír Jágr z Omsku se zatím k týmu nepřipojí.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.