ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Čechmánek v Třinci končí

Velikost textu:

Třinec - Další hokejové působení v extraligovém Třinci se už netýká brankáře Romana Čechmánka. Trojnásobnému mistru světa a olympijskému vítězi z Nagana končí v dubnu na severu Moravy smlouva a samotný hráč ani klub neuvažují o tom, že by jednali o jejím prodloužení. Osmatřicetiletý gólman tak Třinec opouští po třech sezonách.

Hokejový brankář Roman Čechmánek
Hokejový brankář Roman Čechmánek
Otevřít galerii
 • Hokejový brankář Roman Čechmánek autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Třinec - Plzeň autor: Jaroslav Ožana, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Zatím jsem o tom s nikým nejednal, ale zájem o mě mít určitě nebudou. Alespoň mi nikdo v tomto duchu nevolal. Jsem pod smlouvou, ale podle všeho v Třinci nebudu pokračovat určitě," řekl Čechmánek deníku Sport.

Podobně se vyjádřil i viceprezident Ocelářů Jan Czudek. "Nechceme tyhle věci řešit přes noviny, nejdřív si sedneme s hráči. Nicméně co se Romana Čechmánka týče, podle všeho s ním o nové smlouvě jednat nebudeme. Sám už několikrát naznačil, že pomalu hodlá ukončit kariéru," uvedl Czudek.

Zda opravdu Čechmánek úspěšnou aktivní kariéru uzavře, není momentálně jisté. Samotný hráč se ještě podle svých slov nerozhodl. "Počkám si ještě pár týdnů a pak se uvidí. Zatím tomu nechávám volný průběh. Až mi skončí smlouva, oznámím, co a jak dál," řekl Čechmánek, který za sebou nemá příliš vydařenou sezonu. V základní části sice odchytal více utkání než dvojka Martin Vojtek, v předkole play off ale dostal větší příležitost jeho kolega.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.