ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Kanadská policie: Hamrlík se stýkal s dealerem drog

Velikost textu:

Montreal (Kanada) - Český hokejista Roman Hamrlík má zaděláno na pořádný problém. Se svými spoluhráči z domovského klubu Montreal Canadiens se totiž stýkal s Pasqualem Mangiolou, který byl minulý týden zadržen kvůli obchodování s drogami a zbraněmi. Ani jeden z hráčů ovšem není podezřelý z trestného činu. Případem se kromě policie zabývá i vedení NHL.

Roman Hamrlík
Roman Hamrlík
Otevřít galerii
 • Roman Hamrlík zdroj: ign.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Roman Hamrlík (vlevo) a Jevgenij Malkin zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/662/66166.jpg?1233729753

Mangiola je podle listu La Presse, jenž o případu informoval, blízkým přítelem běloruských hokejistů Sergeje a Andreje Kosticynových, které si měl po jejich příchodu do Kanady vzít pod svá ochranná křídla.

Hamrlík však narozdíl od bratří Kosticynů, kteří měli od svého kamaráda zajištěn plný servis v podobě automobilů, bydlení a dívek, neměl k Mangiolovi tak blízko.

Žádnému ze tří hráčů zatím nebylo sděleno žádné konkrétní obvinění z trestné činnosti. Vedení NHL ale vyslalo své lidi do Montrealu, aby o
případu hovořili s policií. O dění v Canadiens se zajímá také hráčská asociace NHLPA a pohovory s hráči a vedením týmu plánuje její výkonný šéf Paul Kelly.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.