ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa

Šlégra po necelém týdnu propustili z nemocnice

Velikost textu:

Ústí nad Labem - Hokejový obránce Jiří Šlégr byl propuštěn z ústecké nemocnice, kde byl kvůli nedělnímu kolapsu způsobenému náhlou bolestí zad. Zkušený zadák Litvínova se při duelu s Libercem skácel na led, z něhož byl poté při vědomí transportován na nosítkách a do hry již nezasáhl. Nyní je mu sice výrazně lépe, sám vůbec neví, co s ním a jeho
aktivní kariérou bude dál.

Jiří Šlégr
Jiří Šlégr
Otevřít galerii
 • Jiří Šlégr autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Objekt ústecké nemocnice autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Jsem samozřejmě rád, že už nemusím být v nemocnici. Z tohoto pohledu to je určitě úleva, ale ty pocity jsou zatím takové všelijaké. Na žádné juchání to totiž ještě zdaleka není, protože nevím, co a jak bude," řekl Šlégr.

Šlégr: V neděli jdu na testy, pak se uvidí, co bude dál

V současnosti se totiž sice cítí dobře, ale teprve nedělní testy, které má absolvovat, by měly napovědět více o skutečném stavu jeho zad. "V neděli jdu na všechny možné testy a snímky včetně 'cétéčka' a magnetické rezonance, takže teprve uvidím, co a jak dál. Sotva se mohu v tuhle chvíli přiklonit na nějakou stranu, když nic nevím," vysvětlil Šlégr s tím, že výsledky by měl znát nejpozději do konce příštího týdne. 

Jak sám přiznal, v nemocnici měl při pobytu na lůžku dostatek času přemýšlet. Je o něm totiž známo, že mnohdy hrál i přes zdravotní potíže. "V tomhle ohledu už jde frajeřina skutečně stranou," prohlásil Šlégr. Na druhou stranu však odmítá spekulovat nad tím, že by měl skončit. "Doktoři mi zatím vůbec nic takového, že bych musel končit s hokejem nebo vůbec se sportem, neřekli," doplnil Šlégr.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.