ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Slovenský brankář Murín končí ve Zlíně

Velikost textu:
aktualizováno 12. 1. 2009 19:35

Zlín - Slovenský hokejový brankář Igor Murín předčasně končí ve Zlíně. Vedení moravského extraligového klubu se dohodlo s pětatřicetiletým gólmanem, jenž klubu v roce 2004 pomohl k mistrovskému titulu, na ukončení spolupráce. Uvedl to tiskový mluvčí celku RI Okna Roman Ordelt.

Igor Murín
Igor Murín
Otevřít galerii
 • Igor Murín autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Igor Murín autor: hcwerk.cz, zdroj: hcwerk.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Igor dostal možnost k hledání nového působiště. Patří mu velké poděkování za jeho výkony, které ve zlínských barvách odvedl, ale vzhledem k výborným výkonům Jakuba Sedláčka jsme se rozhodli ho uvolnit," uvedl generální manažer Miroslav Michalovský na klubovém webu.

Slovenský brankář přišel do Zlína v sezoně 2003/04 a prakticky až do tohoto ročníku extraligy byl jedničkou týmu. V nynější sezoně však i kvůli zdravotním problémům o svou pozici přišel. Trenér Zdeněk Venera se tak rozhodl vsadit na juniora Sedláčka, kterému se ve zlínské brance daří, a Radovana Biegla.

Murín končí ve Zlíně

Murín může se Zlínem zatím trénovat

I přes ukončení spolupráce může Murín se zlínským mužstvem trénovat až do chvíle, kdy si najde jiné angažmá. "Zatím spíše registrujeme zájem klubů v rovině informování. Ale určitě o Murínovy služby bude zájem," řekl sportovní manažer Stanislav Přikryl na adresu gólmana, který za Zlín odchytal 252 zápasů.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.