ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

V Utkání hvězd KHL si zahrají i Rachůnek a Kudrna

Velikost textu:

Moskva - Další dva čeští hokejisté se dočkali nominace do Utkání hvězd Kontinentální ligy. Novináři zařadili do týmu krajánků, kteří 10. ledna na Rudém náměstí v Moskvě nastoupí proti výběru ruských hráčů, obránce Karla Rachůnka z moskevského Dynama a útočníka Jaroslava Kudrnu z Magnitogorsku.

 

 

Logo KHL
 • Logo KHL autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/404/40354.jpg?1221069208
 • Jaromír Jágr autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/404/40304.jpg?1221057184

V exhibici by se tak mělo objevit minimálně šest českých hráčů. V mužstvu, které povede největší hvězda soutěže Jaromír Jágr z Omsku, jsou ještě jeho klubový spoluhráč Jakub Klepiš a další útočníci Pavel Brendl z Nižného Novgorodu a Jan Marek z Magnitogorsku. 

Brendl s Markem se dostali v hlasování fanoušků do zahajovací sestavy, Klepiše si do týmu vybral sám Jágr. Navíc jedním z trenérů bude kouč Dynama Moskva Vladimír Vůjtek a vedení ligy má ještě právo doplnit do obou mužstev po dvou hráčích. 

Do celku ruských hokejistů, jemuž bude šéfovat Alexej Jašin, zařadili žurnalisté také kontroverzního útočníka Alexandra Radulova z Ufy. Na jeho styl hry si po nedávném souboji reprezentačních celků na moskevském turnaji Channel One Cup řada českých hráčů hodně stěžovala.

Jakub Klepiš
Jakub Klepiš
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.