Svět motorů

Plzeň zahájila přípravu vítězně, Hradec deklasoval Přerov

Hokejisté Plzně i Hradce Králové úspěšně vstoupili do série přípravných zápasů před startem extraligy. Oba celky hrály s prvoligovými soupeři a bez větších problémů zvítězily. Plzeň porazila České Budějovice 4:1, Hradec Králové deklasoval Přerov 9:2.

Hokejisté Plzně
zdroj: ČTK autor: Chaloupka Miroslav

Již třetí duel odehrály Pardubice a opět nedokázaly v normální hrací době skórovat. Dynamo prohrálo s Mladou Boleslaví 0:1, v následném prodloužení ale vyrovnalo a poté bylo úspěšnější v samostatných nájezdech.

Podruhé hrál Liberec, jenž nestačil na Novokuzněck a s účastníkem KHL prohrál jednoznačně 4:7. Severočeši, kteří stejně jako například Mountfield do hry nasadili mladší hráče a hokejisty, jež zkouší, sice vedli 3:0, ale ve druhé třetině pětkrát inkasovali.